Restart hotelu

Pomáháme nezávislým ubytovacím a stravovacím zařízením v České republice měnit
a restartovat své podnikání skrze komerční spolupráci a inovační projekty.

Strategie na míru, návody, případové studie

Ve spolupráci se společností Hotelmax.cz vznikla myšlenka podpory nezávislých hoteliérů a restauratérů formou expertního programu nové generace, který pomáhá kreativně řešit problémy, ziskovost, stabilitu a udržitelnost těchto provozů, a to především v této kritické době.

Řešení se zaměřuje na všechny části hotelu, počínaje strategií, obchodem, marketingem, finančním řízením, vedením lidí a profesním mentoringem, automatizací a inovacemi. Protože jedině silní se v krizi mění a nacházejí v ní nové příležitosti.

Hotelnictví je celosvětově jedním z nejvíce konzervativních oborů. Nastala doba, kdy hotely na cestě ven ze současné krize nepotřebují jen nárůst objemu svých hostů, ale též chytrý, udržitelný, jednoduchý a multifunkční ziskový provoz, společně se týmem stabilních lidí.

Stejně jako v krizi před jedenácti lety je i teď důležité, jak ke svému podnikání přistupujeme. Jen pečlivě připravený plán, postup či hotelový nebo gastronomický projekt, který obsahuje všechny potřebné fáze a kroky, má naději na úspěch. Je nutné najít a napravit slabá místa a soustředit se především na produktivní činnosti. Neztrácet čas a zavádět odvážná řešení.

Více o programu podpory se dozvíte na tomto webu.

Zpět na hlavní stránku